O nás


O golfu

Jedním z nejmasovějších sportů na světě je golf. Napříč kontinenty nahánějí miliony lidí svými golfovými holemi míček do jamky. To jim poskytuje pocity radosti, zmaru, adrenalinu, dobře vykonané práce či jenom procházku přírodou a vyčištění si hlavy. To mohou provozovat sami nebo ve skupině stejně naladěných přátel, stávajících či budoucích.

Příroda je úchvatná sama o sobě, ale zejména rána s mlhou, východy a západy slunce mohou být silným a s ničím nesrovnatelným zážitkem. Nejinak je tomu i na golfových hřištích. Pro ty, co z neznámých důvodů tuto dobu propásnou či ignorují, se snažím svými fotografiemi ukázat tu pravou atmosféru a náladu českých i zahraničních hřišť.

Všechna zde prezentovaná hřiště jsem hrál a jejich „testování“ končilo obvykle v klubové restauraci. Odpověďně prohlašuji, že zde uvedené postřehy jsou autentické a čistě subjektivní.


Petr Červenka

Nezbytnou výbavou mého golfového bagu je samozřejmě fotoaparát a často i stativ. Mám tak v záloze možnost, že když se nedaří hra, může se povést nějaká zajímavá fotka. Pokud nehraji golf, dělám i snímky civilní přírody a rád experimentuji.
www.petrcervenka.cz